Ratlankių dažymas

Ratlankių dažymas milteliniu būdu

Aliekame ratlankių smėliavimą ir dažymą milteliniu būdu. Nuvalome senus dažus, rūdis ir kitas apnašas, paruoštą paviršių gruntuojame, dažome ir lakuojame. Galime nudažyti įvairiomis spalvomis, suteikti matiškumą, struktūrą ar tam tikrą raštą.

Miltelinis dažymas yra ekologiška aukštos kokybės apsauginės polimerinės dangos technologija, kuri skirta ilgalaikiam ir patikimam metalo paviršiaus apsaugojimui ir padengimui. Gaunamas sluoksnis – aukštos kokybės ir atsparus smūgiams.

Milteliniai dažai yra skirti ypač ilgalaikiam ir patikimam medžiagos paviršiaus apsaugojimui ir dekoravimui. Padengimo būdas labai skiriasi nuo tradicinio (šlapio) dažymo.

Dažant milteliniu būdu – sausi milteliai užpurškiami ant dažomo ruošinio iš anksto įelektrinti, todėl pasidengia ant paviršiaus ir ant jo laikosi. Tada ruošinys yra talpinamas į krosnį, kur įkaista iki dažų lydymosi temperatūros. Čia dažai išsilieja ir sukietėja. Miltelinio dažymo kameroje detalės dažomos pasirinkta spalva iš „RAL“ spalvinės gamos.

Miltelinis dažymas leidžia apsaugoti metalo paviršių nuo korozijos cheminio aplinkos poveikio ir suteikia produktui puikią išvaizdą.

Turite klausimų?
Skambinkite: +370 680 15001 – Rašykite: srautinisvalymas@gmail.com

Smėliu ir abrazyvu valome ir šlifuojame įvairius paviršius. Atliekame metalo ir skardos paviršių smėliavimą. Milteliniu būdu dažome ratlankius. Šaliname rūdis, dažus, laką.

Smėliavimas
Dažymas milteliniu būdu

Call Now Button