Metalo smėliavimas

Smėliavimas – labiausiai naudojamas įvairių paviršių valymo būdas. Procesas vyksta aukšto slėgio pagalba, sudarant oro ir abrazyvo mišinį, ir nukreipiant į norimą apdirbti paviršių. Smėliavimas yra nepakeičiamas metalo gaminių ir paviršių restauravimo būdas. Valymui naudojamas kvarcinio smėlio abrazyvas puikiai pašalina nuo paviršių dažus, laką ar rūdis. Didžiausias metalo trūkumas yra korozija. Norint pašalinti rūdis, reikia įdėti daug laiko ir energijos, o norimas paviršiaus švarumas ne visada pasiekiamas. Smėliavimas padeda taupyti laiką, apdirbti net sunkiai prieinamas vietas, pasiekti norima rezultatą. Mes atliekame visų metalinių paviršių smėliavimą: automobilių dalių, ratlankių, vandens transporto, talpyklų, pramonės įrenginių, tvorų ar turėklų, bei kitų metalo konstrukcijų.

metalo-smeliavimas1

Automobilių dalių, ratlankių, vandens transporto smėliavimas

Atliekame automobilių dalių, ratlankių, vandens transporto smėliavimą. Galime valyti net labai plonas skardas, pašiaušiam ir paruošiam paviršių dažymui

pramonės įrengimų smėliavimas

Metalo konstrukcijų, talpyklų, pramonės įrenginių smėliavimas

Atliekame metalo konstrukcijų, talpyklų ir kitų pramonės įrenginių valymą smėlaisrove. Pašiaušiam ir paruošiam paviršių dažymui. Darbus atliekame savo gamybinėse patalpose.

metalo gaminių smėliavimas

Tvorų, turėklų ir metalo gaminių smėliavimas

Atliekame tvorų, turėklų ir kitų metalo gaminių smėliavimą. Atsižvelgiant į valomo paviršiaus struktūrą ir pageidaujamą rezultatą, naudojame skirtingus abrazyvo mišinius.

Turite klausimų?
Skambinkite: +370 680 15001 – Rašykite: srautinisvalymas@gmail.com

Smėliu ir abrazyvu valome ir šlifuojame įvairius paviršius. Atliekame metalo ir skardos paviršių smėliavimą. Milteliniu būdu dažome ratlankius. Šaliname rūdis, dažus, laką.

Smėliavimas
Dažymas milteliniu būdu

Call Now Button