Medienos smėliavimas

Smėliavimas – labiausiai naudojamas įvairių paviršių valymo būdas. Procesas vyksta aukšto slėgio pagalba, sudarant oro ir abrazyvo mišinį, ir nukreipiant į norimą apdirbti paviršių. Smėliavimas yra nepakeičiamas medienos gaminių ir paviršių restauravimo būdas. Abrazyvo mišinys puikiai pašalina nuo paviršių dažus, laką, pelėsį ar kitas apnašas. Smėliavimas taip pat naudojamas norint pasendinti medieną ir išryškinti jos struktūrą. Mes atliekame visų medžio paviršių smėliavimą: durų, kėdžių, sienų, tvorų, turėklų, apdailos detalių. Visus darbus galime atlikti kliento teritorijoje.

Medžio sendinimas

Medžio sendinimas

Smėliavimas yra plačiai naudojamas norint pasendinti medieną. Medienos sendinimas (rieviavimas) – tai medžio tekstūros išryškinimas. Paviršius tampa nelygus, reljefinis ir įgauna unikalią išvaizdą. Rievių gylis priklauso nuo kliento pageidavimo.

507

Medienos atnaujinimas

Atliekame medienos atnaujinimą smėliavimo būdu. Tai gali būti, baldai, dekoro elementai, tvoros, turėklai ar balkiai. Smėliavimą galime atlikti ir Jūsų pageidaujamoje vietoje.

medienos-smeliavimas1

Medžio valymas

Valome visus medinius paviršius smėliasrove. Puikiai pašalina dažus, laką ir apnašas, paruošiame medieną dažymui, lakavimui.

Turite klausimų?
Skambinkite: +370 680 15001 – Rašykite: srautinisvalymas@gmail.com

Smėliu ir abrazyvu valome ir šlifuojame įvairius paviršius. Atliekame metalo, skardos, medienos. Šaliname rūdis, dažus, laką, atnaujiname ir sendiname medieną.

Smėliavimas
Dažymas milteliniu būdu

Call Now Button